O nas

Skillsy to pomysł małżeństwa Oli i Michała Kaniów, którzy postanowili stworzyć miejsce w polskim internecie do sprzedaży kursów, szkoleń i webinarów.

Niespełna dwa lata temu szukaliśmy zajęć plastycznych dla dziecka z rodziny. Nie znaliśmy żadnej szkoły plastycznej, czy utalentowanego plastyka, który uczy innych. To miał być prezent, więc wybór był potrzebny na już. Finalnie po straceniu sobotniego popołudnia udało się znaleźć zajęcia w domu kultury. No ale cóż… Jednak można by znaleźć coś lepszego i w krótszym czasie.

Wyszliśmy z założenia, że takich osób jak my jest więcej, dlatego postanowiliśmy ten problem rozwiązać. Dzięki platformie Skillsy chcemy połączyć firmy szkoleniowe i szkoleniowców z ludźmi poszukującymi nowej wiedzy.

Z własnych oszczędności stworzyliśmy portal, który działa jako MVP (minimum viable product) i już zbieramy na jego rozwój ;)


Kim jesteśmy?

Ola jest absolwentką studiów ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, specjalizuje się w analizie danych oraz podatkach. Z kolei Michał jest marketingowcem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkoły Głównej Handlowej. Na co dzień zajmuje się marketingiem online i w mediach społecznościowych.